Pompy ciepła :: Ogrzewanie podłogowe :: Spednet
Projektowanie i montaż nowoczesnych energooszczędnych systemów grzewczych,
ogrzewanie podłogowe, kolektory słoneczne, produkcja i montaż pomp ciepła. Pompy ciepła GeoPower.
Ogrzewanie podłogowe
Najważniejsze cechy ogrzewania podłogowego to:
  • oszczędność energii dzięki możliwości obniżenia temperatury powietrza w pomieszczeniach o ok.2-3°C na skutek odczucia "ciepłej podłogi" i przekazywania ciepła do stóp. Prawidłowo wykonane ogrzewanie podłogowe nie tylko zapewnia odpowiednią temperaturę, ale powoduje też zmniejszenie kosztów ogrzewania o ok. 30%; 
  • wysoka estetyka wnętrz możliwa jest za sprawą swobodnej aranżacji wystroju pomieszczeń (np. ustawienia mebli), która nie jest ograniczona grzejnikami zamontowanymi na ścianach; 
  • zmniejszenie cyrkulacji kurzu, na skutek ograniczenia konwekcyjnych ruchów powietrza (alergia)
  • komfort cieplny nie spotykany przy żadnym innym systemie ogrzewania.
 Zainteresowanych szczegółami zapraszamy poniżej:
Zdjęcia
Basen ogrzewany za pomocą pompy ciepła
pompa ciepła GeoPower III ogrzewa dom jednorodzinny w Warszawie i zapewnia ciepłą wodę użytkową. Dolnym źródłem są kolektory pionowe, górnym źródłem jest ogrzewanie podłogowe.
2 pompy ciepła GeoPower III ogrzewają dom bliźniak k/Kielc i zapewniają ciepłą wodę użytkową. Dolnym źródłem są kolektory pionowe, górnym źródłem jest ogrzewanie podłogowe.
Pompa ciepła ogrzewa rezydencję i jednocześnie chłodzi akwarium z rafą koralową wbudowane w ścianę.
pompa ciepła GeoPower IV ogrzewa dom jednorodzinny w Zgierzu i zapewnia ciepłą wodę użytkową. Dolnym źródłem są kolektory pionowe, górnym źródłem jest ogrzewanie podłogowe. Pompa ciepła połączone z wentylacją mechaniczną zapewnia klimatyzację bierną budynku.
pompa ciepła ogrzewa dom jednorodzinny i zapewnia ciepłą wodę użytkową. Dolnym źródłem są kolektory pionowe, górnym źródłem jest ogrzewanie podłogowe.